دوره‌ها

اقدامات و نکات پس از اکستنشن ابرو

اقدامات و نکات پس از اکستنشن ابرو, مدرسه محیا مسلم یزدی

سلام و عرض ادب خدمت شما دنبال کنندگان عزیز. مقاله امروز رو به اقدامات و نکات پس از اکستنشن ابرو اختصاص دادیم. زمانیکه شخصی زیباجو اقدام به اکستنش ابرو می‌کنه برای اینکه دچار آلرژی نشه باید یک سری نکات رو رعایت کنه. اقدامات و نکات پس از اکستنش ابرو به همین دلیل بسیار مهمه و باید به صورت کامل رعایت بشه. در ادامه مواردی رو که باید رعایت شوند برای شما عزیزان می‌نویسیم. #اینستا

اقدامات و نکات پس از اکستنشن ابرو

موارد

مورد اول تمیز نگه داشتن ابرو است. تمیز نگه داشتن ابرو در واقع به معنی این هست که ابروها رو از هر نوع خاک، باکتری، و آلودگی دور نگه داریم.
مورد دوم دست نزدن به ابرو هست. علت دست نزدن به ابرو اینه که با مالش ابرو و یا فشار دادن اون ریزش‌ها زیاد میشه. مالش ابرو در حالت عادی ریزش تارهای طبیعی رو به همراه داره به همین دلیل بعد از اکستنشن ابرو نباید به ابروها فشار وارد کرد یا آنها را مالش داد. زمانیکه مالش دادن صورت بگیره تارهای مصنوعی شروع به ریزش خواهند کرد.
مورد سوم مرطوب نکردن ابرو است. زمانیکه اکستنشن ابرو به پایان رسید مرطوب نکردن ابرو رو تا 48 ساعت رعایت کنید. خانواده، دوستان، و اطرافیان خودتون رو در جریان این مورد مهم بگذارید. تذکراتی که به آنها می‌دهید می‌تواند از شوخی‌های بیجا جلوگیری کند. توی این مدت زمان نباید به هیچ صورتی ابروهای خودتون رو با آب تماس بدید.

توی این مقاله در خصوص سه موردی که باید بعد از عمل اکستنشن ابرو رعایت شوند نوشتیم. مواردی که در صورت عدم رعایت آنها مشکلاتی را برای شخص زیباجو به بار خواهند آورد. در سری مقالات بعد در رابطه با سایر موارد خواهیم نوشت. تمامی موارد بسیار مهم هستند. رعایت تمامی مواردی که در این مقاله و سایر مقالات نوشته شده است از اهمیت بالایی برخوردار است.

بهترین‌ها را از ما بخواهید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *