دوره‌ها

اقدامات و نکات پس از اکستنشن ابرو (2)

اقدامات و نکات پس از اکستنشن ابرو, مدرسه محیا مسلم یزدی

اقدامات و نکات پس از اکستنشن ابرو

اقدامات پس از اکستنشن ابرو؛ سلام و هزاران درود خدمت شما مای لشیای عزیز و گرامی. در مقاله امروز قصد داریم در خصوص سه مورد بعدی که پس از اکستنش ابرو باید انجام دهیم و موارد مهمی نیز هستند برای شما بنویسیم. مورد چهارم در رابطه با استفاده نکردن از لوازم آرایشی است. پنجمین مورد نخوابیدن با صورت روی بالشت است. مورد ششم نیز نزدن محصولات آرایشی به اطراف ابروها است. مقاله امروز در ادامه مقاله قبلی است و مواردی که برای شما نوشته می‌شود سه مورد بعدی از اقدامات پس از اکستنشن ابرو است. #اینستا

موارد

تمامی کارهایی که بر روی آنها باید تمرکز کنیم و با دقت انجام دهیم برای این است که شخص مراجعه کننده بعد از انجام اکستنشن دچار آلرژی نشه. در خصوص استفاده نکردن از لوازم آرایشی اگر بخواهیم به صورت ریزتر توضیح دهیم باید بنویسیم که روی ابروها برس نکشید. زدن ژل لیفت ابرو در این مرحله ممنوع است. همچنین برای ماندگاری بالای اکستنشن ابرو عمل روغن تراپی ابروها را انجام ندهید. نزدن سرم تقویتی به ابروها و نواحی دور ابروها هم می‌تونه کمک بسیار زیادی در ماندگاری بالای اکستنشن ابرو بکنه.
نزدن کرم پودر و محصولات آرایشی به اطراف ابروها مورد ششم است. شخص زیباجو پس از اینکه اکستنشن ابرو با نزدن کرم پودر به اطراف ابروها می‌تونه کمک زیادی به سلامت پوست و تن خود بکنه.
مورد آخر نیز نخوابیدن با صورت روی بالشت است. که با رعایت این کار از زخمی شدن ناحیه اکستنشن جلوگیری میشه.
توی این مقاله در خصوص سه موردی که باید بعد از عمل اکستنشن ابرو رعایت شوند نوشتیم. مواردی که در صورت عدم رعایت آنها مشکلاتی را برای شخص زیباجو به بار خواهند آورد. در سری مقالات بعد در رابطه با سایر موارد خواهیم نوشت. تمامی موارد بسیار مهم هستند. رعایت تمامی مواردی که در این مقاله و سایر مقالات نوشته شده است از اهمیت بالایی برخوردار است.

بهترین‌ها را از ما بخواهید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *